Czas dostawy

Termin dostawy

Wysyłka następuje najczęściej w terminie 1-2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty. Przesyłki są nadawane codziennie oprócz weekendów.

Przedmioty oznaczone jako "dostępne w ciągu 24h" znajdują się w naszym magazynie. Pozostałe są sprowadzane z hurtowni lub magazynów producentów, więc nie gwarantujemy stałej dostępności wszystkich towarów sprzedawanych w sklepie. Terminy dostępności są umowne. Podany  termin np. 21 dni roboczych jest maksymalnym czasem oczekiwania na towar. Dostawy są częściej. Jeżeli mają Państwo pytania, co do produktów o dostępności "21 dni" proszę zapytać przez GG 11887746 lub napisać maila na adres biuro@ebras.pl a dostaną Państwo odpowiedź, o najszybszym możliwym terminie realizacji. 

Produkty oznaczone terminem "wkrótce" są już przez nas zakontraktowane, tzn. zamówione, ale jesteśmy w stanie podać tylko przybliżony miesiąc otrzymania towaru.

Może zdarzyć się jednak sytuacja, że towar nie będzie już dostępny z różnych przyczyn. Wtedy zaproponujemy inne, satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie.

Przesyłki kurierskie (DPD, UPS, DHL) zazwyczaj docierają następnego dnia do klienta. Pocztex48 - kurier pocztowy w ciągu dwóch dni. Przesyłki pocztowe Listowe i paczki priorytetowe 2-3 dni, ekonomiczne nawet do 5 dni. Przesyłki do Paczkomatów 24/7  ok 2-3 dni.


Po zalogowaniu się można sprawdzić stan realizacji swojego zamówieniaa dzięki numerowi nadania można monitorować "podóż" swojej paczki.